Barrooster

Hier vind je de indeling voor de barbezetting tijdens de thuiswedstrijden. Lijkt het je leuk om bij onze gezellige vereniging achter de bar te staan? Neem dan contact op met de clubhuiscommissie via chc@dos-westbroek.nl om je hiervoor aan te melden.

Tijd Thuisteam Uitteam Bartijd Bardienst
8-sep
09:30 Midlandia D1 DOS (W) D1 9.15 – 10.45 uur Liliane Faassen en Anneke Westening
09:30 DOC E2 DOS (W) E1 10.45 – 12.15 uur Marjolein van Zijtveld en Dagmar Noordermeer
09:45 DOS (W) C1 Dalto/Klaverblad Verzekeringen C2 12.15 – 14.00 uur Kim Andriessen en Marco van der Vaart
10:00 DOS (W) E2 Victum/War Child E3 14.00 – eind Wout Stam en Jaap Kalisvaart
11:00 DOS (W) 4 Synergo 6
12:30 DOS (W) 3 De Meervogels 3
14:00 DOS (W) 2 Nova 2
15:30 DOS (W) 1 Nic. 1
15-sep
10:00 Victum/War Child C2 DOS (W) C1 9.30 – 11.30 uur Marieke Schuurman en Annemieke Stijlaart
10:00 DOS (W) D1 VIKO D1 11.30 – eind Wout
10:30 DOS (W) E1 De Corvers E2
11:15 DOS (W) B1 DWS B1
11:30 Tweemaal Zes E2 DOS (W) E2
12:30 ZKC ’31 3 DOS (W) 3
12:45 DOS (W) 5 Koveni 3
14:00 Koveni 2 DOS (W) 4
17:00 DOS-WK 3 DOS (W) 2
19:00 OWK 1 DOS (W) 1
22-sep
09:30 DOS (W) C1 Midlandia C1 9.00 – 10.30 uur John
10:30 DOS (W) E1 Atlantis E1 10.30 – 12.00 uur Hanna van Barneveld en Annemieke Verheul
10:30 DOS (W) 4 Telstar/d̩ Register Makelaar 3 12.00 Р14.00 uur Monique de Jong en Corine de Wilde
11:00 Hebbes 5 DOS (W) 5 14.00 – eind Susanne Schuurman en Marjolein Groeneveld
11:00 HKC (U) D1 DOS (W) D1
11:30 DOS (W) E2 Midlandia E1
12:00 DOS (W) 2 Sparta (N) 2
12:15 KCD B1 DOS (W) B1
13:45 DOS (W) 3 Velocitas 4
15:30 DOS (W) 1 Antilopen/Lancyr Deelen 1
29-sep
09:45 DOS (W) D1 HKC (U) D1 9.15 – 10.45 uur Shanna Versteeg
10:45 Midlandia E1 DOS (W) E2 10.45 – 12.15 uur Wilco Paap en Gerda Lam
11:00 Spirit B2 DOS (W) B1 12.15 – 14.00 uur Henriëtte van Barneveld en Mijco Boere
11:00 Atlantis E1 DOS (W) E1 14.00 – eind John en Wout
11:00 DOS (W) 4 Nova 3
12:30 DOS (W) 3 Rohda 4
12:55 Midlandia C1 DOS (W) C1
14:00 DOS (W) 2 Dindoa 3
14:00 Tiel ’72 5 DOS (W) 5
15:30 DOS (W) 1 HKV/Ons Eibernest 1
6-okt
10:00 Victum/War Child E3 DOS (W) E2 9.30 – 11.30 uur John van der Lee en Corina Nagel
10:00 DOS (W) D1 Midlandia D1 11.30 – eind Wout
10:30 DOS (W) E1 DOC E2
11:15 DOS (W) B1 Nova B1
12:15 Dalto/Klaverblad Verzekeringen C2 DOS (W) C1
12:30 DWS 3 DOS (W) 4
12:45 DOS (W) 5 MIA 9
14:30 VEO 5 DOS (W) 3
15:30 KIOS (R) 1 DOS (W) 1
15:30 DVO/Accountor 5 DOS (W) 2
13-okt
09:45 DOS (W) C1 Victum/War Child C2 9.15 – 10.45 uur Jolanda Sodaar en Shanna versteeg
09:45 Dindoa B2 DOS (W) B1 10.45 – 12.15 uur Sara Groot en Jacqueline Oudshoorn
10:30 DOS (W) E2 Tweemaal Zes E2 12.15 – 14.30 uur Wout en John
11:00 DOS (W) 4 ODIK 5 14.30 – eind Nienke Ijtsma, Mijntje van Zijtveld en Marco van der Vaart
11:15 VIKO D1 DOS (W) D1
12:30 DOS (W) 3 Luno 3
12:30 De Corvers E2 DOS (W) E1
12:45 Animo 4 DOS (W) 5
14:00 DOS (W) 2 Synergo 2
15:30 DOS (W) 1 Unitas/Perspectief 1
20-okt
11:00 DOS (W) B1 Sparta (N) B2 10.30 – eind John
11:00 Tempo 5 DOS (W) 3
12:45 DOS (W) 5 HKC (U) 6
15:30 SKF 1 DOS (W) 1
15:30 Wageningen 6 DOS (W) 2
17:00 Hebbes 2 DOS (W) 4
27-okt
12:30 De Meervogels 3 DOS (W) 3
14:00 Nova 2 DOS (W) 2
15:05 Synergo 6 DOS (W) 4
15:30 Nic. 1 DOS (W) 1