Barrooster

Hier vind je de indeling voor de barbezetting tijdens de thuiswedstrijden. Lijkt het je leuk om bij onze gezellige vereniging achter de bar te staan? Neem dan contact op met de clubhuiscommissie via chc@dos-westbroek.nl om je hiervoor aan te melden.

Wedstrijdprogramma veld competitie 2019-2020 ckv DOS
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Vervoer Bardienst
9/7/2019 9:00 DOS (W) D2 De Corvers D1 08:30 – 11.00
Laura Dijkstra en Lisanne Groot
9/7/2019 9:00 DOS (W) F2 SGV F1 11.00 – 13.30
Berna Wijnen en Thea de Jong
9/7/2019 10:00 DOS (W) D1 RDZ D1 13.30 – 16.00
Wilco Paap en Kim Andriessen
9/7/2019 10:00 DOS (W) F1 Synergo F1 16.00 – eind
John van der Lee en en Wout Stam
9/7/2019 11:10 DOS (W) B1 RDZ B1
9/7/2019 11:30 DOS (W) E1 De Vinken E3
9/7/2019 12:30 DOS (W) 3 HKC (U) 3
9/7/2019 14:00 DOS (W) 2 ASVD 2
9/7/2019 15:30 DOS (W) 1 ASVD 1
9/7/2019 17:00 DOS (W) 4 Tweemaal Zes 4
9/10/2019 20:00 EKVA MW1 DOS (W) MW1
9/14/2019 10:00 Thor (H) E1 DOS (W) E1 Lieke, Esmee
9/14/2019 10:30 Fiducia F1 DOS (W) F1 Sanne, Marit
9/14/2019 10:30 Woudenberg F2 DOS (W) F2 Bente, Luna
9/14/2019 10:30 Huizen D1 DOS (W) D1 Femke, Annabel, Jara
9/14/2019 11:00 DOC D1 DOS (W) D2 Sanne, Ilse, Mees
9/14/2019 11:00 Tweemaal Zes B2 DOS (W) B1 Ilse, Lotte, Diana
9/14/2019 14:00 Animo 2 DOS (W) 3
9/14/2019 14:00 Dindoa 2 DOS (W) 2
9/14/2019 14:30 De Eemvogels 2 DOS (W) 4
9/14/2019 15:30 Dindoa 1 DOS (W) 1
9/19/2019 20:00 DOS (W) MW1 RDZ MW1
Wout Stam
9/21/2019 9:00 Het Bosch F2 DOS (W) F2 Niels, Nora 08:45 – 11.15
Jacqueline van Keulen en Jolanda Sodaar
9/21/2019 9:00 Het Bosch F1 DOS (W) F1 Joëlle, Fenna 11.15 – 13.45
Corine de Wilde en Monique de Jong
9/21/2019 9:00 Synergo E2 DOS (W) E1 Malin, Annica 13.45 – 16.00
Marieke van Barnveld en Jeroen/Annemiek Stijlaart
9/21/2019 9:15 DOS (W) D2 Tweemaal Zes D2 16.00 – eind
Wout Stam en Carina de Graaf
9/21/2019 10:15 DOS (W) D1 Dalto/Klaverblad Verz. D2
9/21/2019 11:15 DOS (W) B1 Fortissimo B2
9/21/2019 12:30 DOS (W) 3 Zwaluwen 2
9/21/2019 14:00 DOS (W) 2 HKC (Ha) 2
9/21/2019 15:30 DOS (W) 1 HKC (Ha) 1
9/21/2019 17:00 DOS (W) 4 MIA 10
9/26/2019 20:00 DOS (W) MW1 HKC (U) MW1
Wout Stam
9/28/2019 9:30 DOS (W) E1 Synergo E2 9.00 – eind
Wout Stam
9/28/2019 9:30 Tweemaal Zes D2 DOS (W) D2
Annemarijn, Rozemarijn, Guido
9/28/2019 10:30 DOS (W) F2 Het Bosch F2
9/28/2019 11:00 Victum 3 DOS (W) 3
9/28/2019 11:15 Fortissimo B2 DOS (W) B1 Wendy, Larissa, Marinda
9/28/2019 11:30 DOS (W) F1 Het Bosch F1
9/28/2019 12:15 Dalto/Klaverblad Verzekeringen D2 DOS (W) D1 Milou, Eef, Salima
9/28/2019 14:30 Tweemaal Zes 2 DOS (W) 2
9/28/2019 15:30 MIA 10 DOS (W) 4
9/28/2019 16:00 Tweemaal Zes 1 DOS (W) 1
10/2/2019 20:15 HKC (U) MW1 DOS (W) MW1
10/5/2019 10:00 SGV F1 DOS (W) F2 Jente, Guusje 11.45 – 13.15
Mijco Boere en Gerda Lam
10/5/2019 10:00 Synergo F1 DOS (W) F1 Sara, Sanne 13.15 – eind
Wout Stam en Jaap Kalisvaart
10/5/2019 10:30 De Vinken E3 DOS (W) E1 Robin, Evan
10/5/2019 11:15 RDZ B1 DOS (W) B1 Annelotte, Daniël, Victor
10/5/2019 12:00 RDZ D1 DOS (W) D1 Laura, Christian, Tim
10/5/2019 12:30 DOS (W) 3 Antilopen/Lancyr Deelen 5
10/5/2019 13:00 De Corvers D1 DOS (W) D2
Henk Jan, Maysam, Mirthe
10/5/2019 14:00 DOS (W) 2 Spirit 2
10/5/2019 14:15 Tweemaal Zes 4 DOS (W) 4
10/5/2019 15:30 DOS (W) 1 DOS Kampen/Veltman 1
10/10/2019 20:00 DOS (W) MW1 EKVA MW1
Wout Stam
10/12/2019 9:00 DOS (W) D2 DOC D1 08:30 – 11.00
Shanna Versteeg
10/12/2019 9:00 DOS (W) F2 Woudenberg F2 11.00 – 13.30
Ineke Nagel en Liliana van Faasen
10/12/2019 10:00 DOS (W) D1 Huizen D1 13.30 – 16.00
Susanne Schuurman en Marjolein Groeneveld
10/12/2019 10:00 DOS (W) F1 Fiducia F1 16.00 – eind
Wout Stam en John van der Lee
10/12/2019 11:00 DOS (W) B1 Tweemaal Zes B2
10/12/2019 12:00 DOS (W) E1 Thor (H) E1
10/12/2019 12:15 DOS (W) 4 De Eemvogels 2
10/12/2019 13:35 DOS (W) 3 Huizen 2
10/12/2019 15:00 DOS (W) 2
Wit-Blauw/Green Organics 2
10/12/2019 16:30 DOS (W) 1
Wit-Blauw/Green Organics 1
10/15/2019 20:00 RDZ MW1 DOS (W) MW1
10/19/2019 11:00 SKF 4 DOS (W) 3
10/19/2019 14:30 Antilopen/Lancyr Deelen 2 DOS (W) 2
10/19/2019 16:00 Antilopen/Lancyr Deelen 1 DOS (W) 1
10/26/2019 14:00 ASVD 2 DOS (W) 2
10/26/2019 15:30 HKC (U) 3 DOS (W) 3
10/26/2019 15:30 ASVD 1 DOS (W) 1