Teamindeling

Bekijk hier de actuele trainingstijden

Senioren teams seizoen 2018-2019
DOS 1
dames heren trainer/coach: sponsoren:
Linda Nap Robin de Rooij Andreas van Grootheest Bouwbedrijf Nagel
Lisa Rademakers Jeroen Groot teammanager: Steuler
Amber de Jong Tim Nap Jannie van der Vaart J. Veldhuizen loonbedrijf
Lesle Barneveld Bas de Jong statistieken: Atlas Fysiotherapie
Mathijs de Rooij Ilse van der Vaart SDU
camera:
DOS 2 Esmee van der Vaart
Marjolein van Zijtveld Bram Nap
Lisanne Groot Frank Dijkstra trainer/coach:
Dagmar Noordermeer Michael van Bemmel Stefan Gringhuis
Cynthia van Kempen Paul Paradies
Mijke Boere Sam de Jong
Sofie Krop
DOS 3 veld DOS 4 zaal trainer:   SDU
Jolanda Sodaar Rowdy Hennipman Tim Nap
Jacqueline Oudshoorn Marcel Sodaar
Sara Groot Gerben Grootendorst
Annemiek vd Bunt Rik Nap
Shanna Versteeg
DOS 4 veld DOS 3 zaal trainer/coach: De Wilde Metaal
Amber de Wilde Jelle de Jong Tim Nap Van Barneveld Elektro
Romy van Barneveld Rogier Pluim
Mirthe van Barneveld Rik Westeneng
Cindy van Ettekoven Maarten Manten
DOS 5 trainer:   Easydek
Nienke Ijtsma Marco vd Vaart Shanna Versteeg
Paula Schekkerman Dirk-Jan van Barneveld
Gerda Lam Jeroen Stijlaart
Natasja Volmer Wilco Paap
Kim Andriessen Jan Hendrik Nap
Carla Volmer Anne-Rein Leen
Martin Schuurman
algemeen reserves:
Marjolijn Groenevelt Pieter de Jong
Petra de Rooij Arjan de Jong
Sara Nap

 

Definitieve indeling jeugd 2018/2019

B1

Trainers: Paul en Annemiek

Sponsor: Vink witgoed

Wendy Nagel Jelte van Barneveld
Larissa Stijlaart Tiago Zuidberg
Ilse van der Vaart Matthias Nagel
Lotte de Wilde Matthijs Westeneng
Diana van Faassen

C1

Trainers: Bram en Frank

Sponsor: Pieter de Jong Bouw

Esmee van der Vaart Daniel de Kruijff
Sofie Westeneng Victor van Faassen
Marinda Veldhuizen Jaco de Jong
Anouk van Werhoven Christian Schuuurman
Annelot Kroodsma Tim de Jong

D1

Trainers: Robin, Marcel en Kris

Sponsor: B&E Bouwbedrijf

Guido van Oostrum

Femke Schekkerman Thijme Schekkerman
Eef Kroodsma Mees de Jong
Milou van den Berg Henk Jan de Wilde
Laura de Graaf Maurits Peek
Jara de Graaf Guido van Oostrum
Salima el Maghnouji

E1

Trainers: Lisanne,  Jelle

Sponsor: Steuler

Mirthe Hennipman
Sanne Boom
Ilse Nagel
Rozemarijn de Wilde
Nikki van Oosterom
Annemarijn Peek

E2

Trainers: Amber,  Linda

Sponsor: Marjolein van Zwol Consulting

Lieke Seldenrijk Tim Attevelt
Esmee Hennipman Robin Verheul
Joelle Hennipman Evan Hennipman

E3

Trainers: Marjolijn, Rogier

Isabel van ‘t Veld Jurre van den Broek
Malin Buwalda Mark Boom
Maysam el Maghnouji Jente Buwalda
Annika van der Woude

Kangoeroes

Trainers: Leslie, Lisa, Wendy, Ilse, Esmee

Luna van Dijk Niels Verheul
Bente van den Broek
Jente Buwalda
Fenna Seldenrijk
Guusje Hopman
Bente Hopman