Teamindeling

Senioren teams seizoen 2018-2019
DOS 1
dames heren trainer/coach: sponsoren:
Linda Nap Robin de Rooij Andreas van Grootheest Bouwbedrijf Nagel
Lisa Rademakers Jeroen Groot teammanager: Steuler
Amber de Jong Tim Nap Jannie van der Varart J. Veldhuizen loonbedrijf
Lesle Barneveld Bas de Jong statistieken: Atlas Fysiotherapie
Mathijs de Rooij Ilse van der Vaart SDU
camera:
DOS 2 Esmee van der Vaart
Marjolein van Zijtveld Bram Nap
Lisanne Groot Frank Dijkstra trainer/coach:
Dagmar Noordermeer Michael van Bemmel Stefan Gringhuis
Cynthia van Kempen Paul Paradies
Mijke Boere Sam de Jong
Sofie Krop
DOS 3 trainer:   SDU
Jolanda Sodaar Rowdy Hennipman Tim Nap
Jacqueline Oudshoorn Marcel Sodaar
Sara Groot gebren Grootendorst
Annemiek vd Bunt Rik Nap
Shanna Versteeg
DOS 4 trainer/coach: De Wilde Metaal
Amber de Wilde Jelel de Jong Tim Nap Van Barneveld Elektro
Romy van Barneveld Rogier Pluim
Mirthe van Barneveld Rik Westeneng
Maarten Manten
DOS 5 trainer:   Easydek
Nienke Ijtsma Marco vd Vaart Shanna Versteeg
Paula Schekkerman Dirk-Jan van Barneveld
Gerda Lam Jeroen Stijlaart
Natasja Volmer Wilco Paap
Kim Andriessen Jan Hendrik Nap
Carla Volmer Anne-Rein Leen
Martin Schuurman
algemeen reserves:
Marjolijn Groenevelt Pieter de Jong
Petra de Rooij Arjan de Jong
Sara Nap

 

Definitieve indeling jeugd 2018/2019

B1

Trainers: Paul en Annemiek

Wendy Nagel Jelte van Barneveld
Larissa Stijlaart Tiago Zuidberg
Ilse van der Vaart Matthias Nagel
Lotte de Wilde Matthijs Westeneng
Diana van Faassen

C1

Trainers: Bram en Frank

Esmee van der Vaart Daniel de Kruijff
Sofie Westeneng Victor van Faassen
Marinda Veldhuizen Jaco de Jong
Anouk van Werhoven
Annelot Kroodsma

D1

Trainers: Robin, Marcel en Kris

Femke Schekkerman Christian Schuuurman
Eef Kroodsma Tim de Jong
Milou van den Berg Thijme Schekkerman
Laura de Graaf
Jara de Graaf

E1

Trainers: Jelle en Lisanne

Mirthe Hennipman Mees de Jong
Sanne Boom Henk Jan de Wilde
Ilse Nagel Maurits Peek
Rozemarijn de Wilde Stijn van Barneveld
Nikki van Oosterom

E2

Trainers: Amber en Linda

Lieke Seldenrijk Tim Attevelt
Esmee Hennipman Robin Verheul
Annemarijn van Peek Evan Hennipman
Malin Buwalda
Isabel van ‘t Veld
Joelle Hennipman

Kangeroes

Trainers: Leslie, Lisa, Wendy, Ilse en Esmee