Competitieschema

Hieronder staat het competitieschema voor het zaalseizoen 2018-2019.

Voor degene die staan ingedeeld als zaalcommissaris hierbij een link naar informatie wat er dan verwacht wordt.

Wedstrijdprogramma zaalcompetitie 2018-2019 ckv DOS scheidsrechters vervoer zaalcommissaris jurytafel Oplopende team
Datum Tijd Thuisteam Uitteam
24-11-2018 20:45 DOS (W) 1 KVA 1 KNKV Cornel, Mijco, Marcel D1
24-11-2018 19:25 DOS (W) 2 KVA 2 KNKV
24-11-2018 18:10 DOS (W) 3 RDZ 2 KNKV
24-11-2018 17:00 DOS (W) 4 Koveni 2 KNKV
24-11-2018 19:10 Synergo 8 DOS (W) 5
24-11-2018 16:35 Viking D1 DOS (W) D1 Guido, Femke, Milou
24-11-2018 12:30 DOS (W) E2 Victum E3 Mijke Boere Robin
24-11-2018 13:30 DOS (W) E3 EKVA E4 Lisanne Groot Malin
1-12-2018 16:15 HKC (Ha) 1 DOS (W) 1
1-12-2018 15:00 HKC (Ha) 2 DOS (W) 2
1-12-2018 17:20 Victum 4 DOS (W) 3
1-12-2018 13:40 Arena 2 DOS (W) 4
1-12-2018 11:15 RDZ B1 DOS (W) B1 Wendy, Larissa en Ilse
1-12-2018 13:00 Atlantis C1 DOS (W) C1 Marinda, Anouk, en Annelotte
1-12-2018 12:20 OVVO/De Kroon D2 DOS (W) D1 Laura, Jara en Mees
1-12-2018 13:30 DOS (W) E1 SGV E2 Amber de Wilde Nikki
1-12-2018 14:30 De Corvers E2 DOS (W) E2 Evan en Versteeg
1-12-2018 10:00 ESDO E1 DOS (W) E3 Annika en Mark
8-12-2018 18:15 DOS (W) 1 Wit-Blauw/Green Organics 1 KNKV Marjolijn, Mijco, Rik Kangoeroes
8-12-2018 16:50 DOS (W) 2 Wit-Blauw/Green Organics 2 KNKV
8-12-2018 20:50 DOS (W) 3 ODIK 4 KNKV
8-12-2018 19:40 DOS (W) 4 Reehorst ’45 2 KNKV
8-12-2018 15:30 DOS (W) 5 Het Bosch 1 Nijs Stekelenburg
8-12-2018 11:00 DOS (W) B1 OVVO/De Kroon B2 Sara Groot Lotte
8-12-2018 12:00 DOS (W) C1 Fortissimo C2 Jacqueline Oudshoorn Daniel
8-12-2018 11:30 DOS (W) E2 MIA E6 Amber de Jong Lieke
8-12-2018 12:30 DOS (W) E3 Fiducia E4 Mathijs de Rooij Mark
15-12-2018 18:00 Nova 1 DOS (W) 1
15-12-2018 18:30 Meervogels/Física 2 DOS (W) 2
15-12-2018 17:40 Synergo 5 DOS (W) 3
15-12-2018 20:10 Telstar/dé Register Makelaar 4 DOS (W) 4
15-12-2018 19:50 HKC (U) 7 DOS (W) 5
15-12-2018 14:20 Nova B1 DOS (W) B1 Diana, Jelte en Tiago
15-12-2018 12:00 OVVO/De Kroon C2 DOS (W) C1 de Jong, Christiaan en Esmee
15-12-2018 12:15 RDZ E1 DOS (W) E1 Annemarijn, Mirthe en Ilse
15-12-2018 14:00 Koveni E4 DOS (W) E2 Robin en Evan
15-12-2018 10:00 SDO/BlijWerkt E2 DOS (W) E3 Mark en Malin
22-12-2018 11:00 DOS (W) B1 Fortissimo B2 Frank Dijkstra Diana
22-12-2018 10:00 DOS (W) C1 Synergo C2 Marcel Sodaar Victor
22-12-2018 09:00 DOS (W) D1 Luno D2 Mijke Boere Thijme
5-1-2019 15:00 DOS (W) 5 MIA 10 Tim Nap
5-1-2019 14:00 DOS (W) D1 SGV D1 Sam de Jong Salima
5-1-2019 12:30 DOS (W) E2 De Corvers E2 Mijke Boere Versteeg
12-1-2019 19:40 DOS (W) 1 SKF 1 KNKV Marjolijn, Mijco, Marcel E3
12-1-2019 18:15 DOS (W) 2 DVO/Accountor 4 KNKV
12-1-2019 16:55 DOS (W) 3 Sparta (N) 3 KNKV
12-1-2019 15:45 DOS (W) 4 Dalto/Klaverblad Verzekeringen 7 KNKV
12-1-2019 14:30 DOS (W) 5 Woudenberg 4 Paul Paradies
12-1-2019 13:30 DOS (W) B1 Viking B1 Jacqueline Oudshoorn Jelte
12-1-2019 12:30 DOS (W) E1 Thor (H) E1 Rogier Pluim Rozemarijn
12-1-2019 11:30 DOS (W) E3 Tweemaal Zes E3 Ilse van de Vaart Maysam
19-1-2019 20:30 De Meeuwen 1 DOS (W) 1
19-1-2019 19:10 De Meeuwen 2 DOS (W) 2
19-1-2019 15:30 DVO/Accountor 7 DOS (W) 3
19-1-2019 12:00 ODIK 5 DOS (W) 4
19-1-2019 16:25 Woudenberg 4 DOS (W) 5
19-1-2019 16:00 SDO/BlijWerkt C1 DOS (W) C1 Daniel, Victor en de Jong
19-1-2019 10:00 Synergo D3 DOS (W) D1 Guido, Henk-Jan en Maurits
19-1-2019 11:00 Huizen E1 DOS (W) E1 Nikki en Annemarijn
19-1-2019 10:00 Het Bosch E2 DOS (W) E2 Versteeg en Lieke
26-1-2019 20:25 DOS (W) 1 DOS Kampen/Veltman 1 KNKV Marjolijn, Mijco, Marcel E2
26-1-2019 19:00 DOS (W) 2 DOS Kampen/Veltman 2 KNKV
26-1-2019 17:40 DOS (W) 3 Unitas/Perspectief 4 KNKV
26-1-2019 16:30 DOS (W) 4 Synergo 6 KNKV
26-1-2019 15:15 DOS (W) 5 Telstar/dé Register Makelaar 5 Nijs Stekelenburg
26-1-2019 14:15 DOS (W) B1 Antilopen/Lancyr Deelen B4 Sara Groot Matthias
26-1-2019 13:15 DOS (W) C1 Victum C2 Mijke Boere Esmee
26-1-2019 12:15 DOS (W) D1 Animo D2 Annemiek vd Bunt Eef
26-1-2019 13:30 DOS (W) E1 Fiducia E1 Amber de Wilde Sanne
26-1-2019 12:30 DOS (W) E2 Luno E2 Romy van Barneveld Evan
26-1-2019 14:30 DOS (W) E3 OVVO/De Kroon E6 Amber de Jong Annika
2-2-2019 19:30 KVA 1 DOS (W) 1
2-2-2019 18:10 KVA 2 DOS (W) 2
2-2-2019 14:30 RDZ 2 DOS (W) 3
2-2-2019 15:15 Koveni 2 DOS (W) 4
2-2-2019 12:05 Fortissimo B2 DOS (W) B1 Lotte, Matthijs en Wendy
2-2-2019 11:00 Synergo C2 DOS (W) C1 Marinda, Anouk en Annelotte
2-2-2019 12:10 Luno D2 DOS (W) D1 Thijme, Milou en Laura
2-2-2019 10:00 Victum E3 DOS (W) E2 Rozemarijn en Nikki
2-2-2019 09:15 EKVA E4 DOS (W) E3 Mark en Malin
9-2-2019 20:30 DOS (W) 1 HKC (Ha) 1 KNKV Marjolijn, Mijco, Rik C1
9-2-2019 19:05 DOS (W) 2 HKC (Ha) 2 KNKV
9-2-2019 17:45 DOS (W) 3 Victum 4 KNKV
9-2-2019 16:35 DOS (W) 4 Arena 2 KNkV
9-2-2019 14:20 MIA 10 DOS (W) 5
9-2-2019 15:30 DOS (W) C1 Atlantis C1 Paul Paradies de Jong
9-2-2019 12:30 DOS (W) E1 Tweemaal Zes E1 Cynthia van Kempen Mirthe
9-2-2019 14:30 DOS (W) E2 DOC E3 Cindy van Ettekoven Robin
9-2-2019 13:30 DOS (W) E3 ESDO E1 Lotte de Wilde Jurre
16-2-2019 13:00 ODIK 4 DOS (W) 3
16-2-2019 14:35 Reehorst ’45 2 DOS (W) 4
16-2-2019 16:30 Het Bosch 1 DOS (W) 5
16-2-2019 19:00 OVVO/De Kroon B2 DOS (W) B1 Matthias, Larissa en Ilse
16-2-2019 12:05 Fortissimo C2 DOS (W) C1 Daniel, Victor en Sofie
16-2-2019 10:15 SGV D1 DOS (W) D1 Eef, Mees en Jara
16-2-2019 12:15 SGV E2 DOS (W) E1 Ilse, Rozemarijn
16-2-2019 12:00 MIA E6 DOS (W) E2 Versteeg en Lieke
16-2-2019 10:00 Fiducia E4 DOS (W) E3 Annika en Jurre
2-3-2019 20:25 Wit-Blauw/Green Organics 1 DOS (W) 1
2-3-2019 19:05 Wit-Blauw/Green Organics 2 DOS (W) 2
2-3-2019 11:00 DOS (W) B1 RDZ B1 Marcel Sodaar Tiago
2-3-2019 10:00 DOS (W) D1 OVVO/De Kroon D2 Shanna Versteeg Milou
2-3-2019 12:30 Tweemaal Zes E1 DOS (W) E1 Nikki en Annemarijn
9-3-2019 20:40 DOS (W) 1 Nova 1 KNKV Marjolijn, Mijco, Marcel B1
9-3-2019 19:15 DOS (W) 2 Meervogels/Física 2 KNKV
9-3-2019 17:55 DOS (W) 3 Synergo 5 KNKV
9-3-2019 16:40 DOS (W) 4 Telstar/dé Register Makelaar 4 KNKV
9-3-2019 15:30 DOS (W) 5 HKC (U) 7 Nijs Stekelenburg
9-3-2019 10:00 DOS (W) B1 Nova B1 Frank Dijkstra Matthijs
9-3-2019 09:00 DOS (W) C1 OVVO/De Kroon C2 Rogier Pluim Christiaan
9-3-2019 11:00 DOS (W) D1 Viking D1 Annemiek vd Bunt Laura
9-3-2019 13:30 DOS (W) E1 RDZ E1 Mathijs de Rooij Ilse
9-3-2019 11:35 DOS (W) E2 Koveni E4 Sam de Jong Versteeg
9-3-2019 12:30 DOS (W) E3 SDO/BlijWerkt E2 Jelte van Barneveld Jente
16-3-2019 19:10 SKF 1 DOS (W) 1
16-3-2019 16:55 DVO/Accountor 4 DOS (W) 2
16-3-2019 13:20 Sparta (N) 3 DOS (W) 3
16-3-2019 13:45 Dalto/Klaverblad Verzekeringen 7 DOS (W) 4
16-3-2019 13:30 DOS (W) 5 Synergo 8 Nijs Stekelenburg
16-3-2019 17:30 Viking B1 DOS (W) B1 Lotte, Diana en Jelte
16-3-2019 11:00 Thor (H) E1 DOS (W) E1 Mirthe en Sanne
16-3-2019 13:30 DOC E3 DOS (W) E2 Robin, Evan
16-3-2019 14:30 Tweemaal Zes E3 DOS (W) E3 Mark en Jente
23-3-2019 20:15 DOS (W) 1 De Meeuwen 1 KNKV Marjolijn, Mijco, Marcel E1
23-3-2019 18:50 DOS (W) 2 De Meeuwen 2 KNKV
23-3-2019 17:30 DOS (W) 3 DVO/Accountor 7 KNKV
23-3-2019 16:15 DOS (W) 4 ODIK 5 KNKV
23-3-2019 15:15 DOS (W) C1 SDO/BlijWerkt C1 Shanna Versteeg Sofie
23-3-2019 14:15 DOS (W) D1 Synergo D3 Mijke Boere Jara
23-3-2019 12:30 DOS (W) E1 Huizen E1 Bram Nap Annemarijn
23-3-2019 13:30 DOS (W) E2 Het Bosch E2 Ilse van der Vaart Robin
30-3-2019 19:05 DOS Kampen/Veltman 1 DOS (W) 1
30-3-2019 17:45 DOS Kampen/Veltman 2 DOS (W) 2
30-3-2019 14:10 Unitas/Perspectief 4 DOS (W) 3
30-3-2019 14:00 Synergo 6 DOS (W) 4
30-3-2019 20:10 Telstar/dé Register Makelaar 5 DOS (W) 5
30-3-2019 11:05 Antilopen/Lancyr Deelen B4 DOS (W) B1 Tiago, Matthijs en Matthias
30-3-2019 13:00 Victum C2 DOS (W) C1 de Jong, Esmee en Christiaan
30-3-2019 13:30 Animo D2 DOS (W) D1 Henk-Jan, Maurits en Guido
30-3-2019 10:00 Fiducia E1 DOS (W) E1 Sanne en Ilse
30-3-2019 11:05 Luno E2 DOS (W) E2 Robin en Versteeg
30-3-2019 09:00 OVVO/De Kroon E6 DOS (W) E3 Malin en Annika