Competitieschema

Tijd Thuisteam Uitteam scheidsrechter vervoer
8-sep
09:30 Midlandia D1 DOS (W) D1 Femke, Eef en Milou
09:30 DOC E2 DOS (W) E1 Mirthe, Sanne en Ilse
09:45 DOS (W) C1 Dalto/Klaverblad Verzekeringen C2 Mijke Boere
10:00 DOS (W) E2 TZ E3 Amber de Wilde
11:00 DOS (W) 4 Synergo 6 KNKV
12:30 DOS (W) 3 De Meervogels 3 KNKV
14:00 DOS (W) 2 Nova 2 KNKV
15:30 DOS (W) 1 Nic. 1 KNKV
15-sep
10:00 Victum/War Child C2 DOS (W) C1 Esmee, Sofie en Marinda
10:00 DOS (W) D1 VIKO D1 Mijke Boere
10:30 DOS (W) E1 De Corvers E2 Sam de Jong
11:15 DOS (W) B1 DWS B1 Amber de Jong
11:30 Dalto DOS (W) E2 Lieke, Nikki en Annemarijn
12:30 ZKC ’31 3 DOS (W) 3
12:45 DOS (W) 5 Koveni 3
14:00 Koveni 2 DOS (W) 4
17:00 DOS-WK 3 DOS (W) 2
19:00 OWK 1 DOS (W) 1
22-sep
09:30 DOS (W) C1 Midlandia C1 Mijke Boere
10:30 DOS (W) E1 Atlantis E1 Mirthe van Barneveld
10:30 DOS (W) 4 Telstar/dé Register Makelaar 3 KNKV
11:00 Hebbes 5 DOS (W) 5
11:00 HKC (U) D1 DOS (W) D1 Laura, Jara en Christiaan
9:30 DOS (W) E2 OVVO/De Kroon E6 Jacueline Oudshoorn
12:00 DOS (W) 2 Sparta (N) 2 KNKV
12:15 KCD B1 DOS (W) B1 Wendy,Larissa en Ilse
13:45 DOS (W) 3 Velocitas 4 KNKV
15:30 DOS (W) 1 Antilopen/Lancyr Deelen 1 KNKV
29-sep
09:45 DOS (W) D1 HKC (U) D1 Amber de Wilde
13:00 OVVO/De Kroon E6 DOS (W) E2 Robin, Evan en Malin
11:00 Spirit B2 DOS (W) B1 Lotte, Diana en Jelte
11:00 Atlantis E1 DOS (W) E1 Rozemarijn, Mees en Maurits
11:00 DOS (W) 4 Nova 3 KNKV
12:30 DOS (W) 3 Rohda 4 KNKV
12:55 Midlandia C1 DOS (W) C1 Anouk, Annelotte, Daniel
14:00 DOS (W) 2 Dindoa 3 KNKV
14:00 Tiel ’72 5 DOS (W) 5
15:30 DOS (W) 1 HKV/Ons Eibernest 1 KNKV
6-okt
9:00 TZ E3 DOS (W) E2 Isabel, Lieke en Nikki
10:00 DOS (W) D1 Midlandia D1 Sara Groot
10:30 DOS (W) E1 DOC E2 Matthijs de Rooij
11:15 DOS (W) B1 Nova B1 Mijke Boere
12:15 Dalto/Klaverblad Verzekeringen C2 DOS (W) C1 Victor, Jaco en Sofie
12:30 DWS 3 DOS (W) 4
12:45 DOS (W) 5 MIA 9
14:30 VEO 5 DOS (W) 3
15:30 KIOS (R) 1 DOS (W) 1
15:30 DVO/Accountor 5 DOS (W) 2
13-okt
09:45 DOS (W) C1 Victum/War Child C2 Matthijs de Rooij
09:45 Dindoa B2 DOS (W) B1 Tiago, Matthias en Matthijs
10:30 DOS (W) E2 Dalto E6 Mirthe van Barneveld
11:00 DOS (W) 4 ODIK 5 KNKV
11:15 VIKO D1 DOS (W) D1 Tim, Thijme, Eef
12:30 DOS (W) 3 Luno 3 KNKV
12:30 De Corvers E2 DOS (W) E1 Stijn, Esmee en Sanne
12:45 Animo 4 DOS (W) 5
14:00 DOS (W) 2 Synergo 2 KNKV
15:30 DOS (W) 1 Unitas/Perspectief 1 KNKV
20-okt
11:00 DOS (W) B1 Sparta (N) B2 Kris Boere
11:00 Tempo 5 DOS (W) 3
12:45 DOS (W) 5 HKC (U) 6
15:30 SKF 1 DOS (W) 1
15:30 Wageningen 6 DOS (W) 2
17:00 Hebbes 2 DOS (W) 4
27-okt
12:30 De Meervogels 3 DOS (W) 3
14:00 Nova 2 DOS (W) 2
15:05 Synergo 6 DOS (W) 4
15:30 Nic. 1 DOS (W) 1